Pár slov na úvod

Vážení a milí rodiče,

vítáme vás na webových stránkách táboru SUKI. Jedná se o vůbec první tábor podobného zaměření u nás. Nápad vznikl, jak už to tak bývá, na základě potřeb samotných uživatelů, tedy vás a vašich dětí. Věříme, že pro všechny je toto skvělá příležitost, jak získat nové zkušenosti a pořádně si užít jeden prázdninový týden!

Téměř každý z nás byl někdy na táboře a většina z nás by všechno to dobrodružství a zábavu chtěla dopřát také svým dětem. Věříme, že tábor SUKI je pro vaše děti jedinečná příležitost navázat nové přátelství, pobýt na čerstvém vzduchu, prožít si tu pravou táborovou atmosféru, něco nového se naučit a hlavně si užít spoustu zábavy. O své děti nemusíte mít strach, personál je složen z několika zkušených profesionálů z řad speciálních pedagogů, několik osob s kochleárním implantátem a nebude nám chybět ani podpora inženýra.

V následujících měsících budeme přidávat další informace ohledně programu a organizaci tábora a dalších nezbytností.

V průběhu konání tábora zde také každý večer naleznete informace o vašich ratolestech a několik fotografií z každého našeho dobrodružství.  

Věříme, že zde najdete všechny informace, které hledáte. V případě, že tomu tak není, neváhejte se obrátit na emailovou adresu tabor@suki.cz

Za SUKI

Barbora a Marína